Metal-Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Нека се обединят всички хора слушащи тази музика!!Нека заедно споделяме мнения и опознаем средата в която сме!! Гласувайте за форума !!!Тук!!!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Най-точната възраст

Go down 
+2
desolation_song
Vortex
6 posters
АвторСъобщение
Vortex
Admin
Vortex


Брой мнения : 74
Join date : 04.03.2010
Age : 31
Местожителство : София

Най-точната възраст Empty
ПисанеЗаглавие: Най-точната възраст   Най-точната възраст I_icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 10:42 pm

Според вас кога е най-точната възраст, на която някой може да започне да води полов живот?Дали това има точна дата или просто когато всеки е готов? Споделете мнението си Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://metal-music.bulgarianforum.net
desolation_song

desolation_song


Брой мнения : 33
Join date : 03.04.2010
Age : 30
Местожителство : Козлодуй

Най-точната възраст Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-точната възраст   Най-точната възраст I_icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 11:07 pm

Винаги е според зависи, знаете. Това не се планира, а просто се случва. Разбира се, хубаво е да е с точния човек, а пък вече за възрастта не мога кажа. И все пак смятам, че г/д трябва да си на поне 15/16 и да имаш акъл в главата. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/desolation_song
Звери

Звери


Брой мнения : 27
Join date : 06.04.2010
Age : 33
Местожителство : Велинград

Най-точната възраст Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-точната възраст   Най-точната възраст I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 8:53 pm

desolation_song написа:
Винаги е според зависи, знаете. Това не се планира, а просто се случва. Разбира се, хубаво е да е с точния човек, а пък вече за възрастта не мога кажа. И все пак смятам, че г/д трябва да си на поне 15/16 и да имаш акъл в главата. Very Happy
Определено се случва просто, и дори и да не е с точния човек не е толкова фатално честно казано, мен нищо ми няа, нищо че беше с един...арре да не го коментирам. А за възрастта...няма никаква логика да е точно определена (: Д: Аа тия дето се проебават на по 12-14, айде моля да ме извините ама е голяма простотия, при положение и че тялото им не се е доразвило... Very Happy Не за друго ми от здравословна гледна точка Д:
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/WildChild7
Dyomaeth

Dyomaeth


Брой мнения : 13
Join date : 17.04.2010
Age : 32
Местожителство : Смолян

Най-точната възраст Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-точната възраст   Най-точната възраст I_icon_minitimeСъб Апр 17, 2010 11:32 pm

Тва метъл форум или тийн форум е Very Happy Хахах, ами точната възраст е когато не само тялото ти, но и умът ти узрее. Младите много бързат да го направят, и накрая правят го, но не както трябва и съжаляват после. Най -добре е първият път да е с правилният човек и да е както трябва!
Върнете се в началото Go down
grind-noisecore

grind-noisecore


Брой мнения : 24
Join date : 03.06.2010
Age : 42
Местожителство : несебър

Най-точната възраст Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-точната възраст   Най-точната възраст I_icon_minitimeЧет Юни 03, 2010 8:41 pm

и аз съм на мнение че няма точна възраст, всичко трябва спонтанно да се случи от самосебе си.
Върнете се в началото Go down
Griftefrid

Griftefrid


Брой мнения : 29
Join date : 20.03.2010
Age : 40
Местожителство : \m/etalgaria

Най-точната възраст Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-точната възраст   Най-точната възраст I_icon_minitimeПон Юли 05, 2010 10:56 pm

Сигурно ще ме сметнете за глупак, изостанал и какво ли не още, ама ми интересно мнението на хората - лошо ли е първият ти път да се е случил като си бил на 19 г.? Embarassed
Върнете се в началото Go down
http://dark-date.net/profile.php?user=Souldrainer
Sponsored content





Най-точната възраст Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-точната възраст   Най-точната възраст I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Най-точната възраст
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Metal-Music :: Всичко друго :: Взаимоотношения , любов , секс-
Идете на: