Metal-Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Нека се обединят всички хора слушащи тази музика!!Нека заедно споделяме мнения и опознаем средата в която сме!! Гласувайте за форума !!!Тук!!!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Joacim....

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Joacim

Joacim


Брой мнения : 27
Join date : 06.04.2010
Age : 31

Joacim.... Empty
ПисанеЗаглавие: Joacim....   Joacim.... I_icon_minitimeПет Апр 09, 2010 9:03 pm

Тежко тежко.Та така казвам се Денислав,на 17 години от китното градче Козлодуй.Любими стилове -траш,пауър,хеви,хард ..В зависимост от настроението.Ходя по концерти,опитвам се да не изпускам тези на бандите които слушам,но не винаги се получава.Определям се като някаква странна форма на мечтател понеже вечно съм отнесен с някакви предположения или паралелни ситуации за отминалата току що.Прехласвам се по природата ..е и по други работи,но това е от ЕГН-то .Както може би вече е станало ясно,дърдоря много..много.Общо взето съм контактен човек и уважавам всеки който е склонен да прекара чуждото мнение през себе си и да го осъзнае преди да го отрече.И май ,че това е за сега..нещо бутончетата на клавиетурата взеха да си отиват едно по едно и е време за крос до магазина за нова .Ако има нещо питайте народ Smile
Хайде сега да се впускаме в психо-аналитичен профил на моята личност Very Happy
Върнете се в началото Go down
Vortex
Admin
Vortex


Брой мнения : 74
Join date : 04.03.2010
Age : 31
Местожителство : София

Joacim.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Joacim....   Joacim.... I_icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 9:57 pm

Какви са ти хобитата? С какво се занимаваш през свободното ти време Smile
Върнете се в началото Go down
https://metal-music.bulgarianforum.net
Joacim

Joacim


Брой мнения : 27
Join date : 06.04.2010
Age : 31

Joacim.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Joacim....   Joacim.... I_icon_minitimeНед Апр 11, 2010 12:01 pm

Като цяло обичам да спортувам,тенис на маса,футбол ..но напоследък се усещам,че съм занамарил малко тези физически дейности.Едно от хобитата ми колкото и странно да звучи е да лудея до пълно изтощаване с кучето си.Пускам го из малкия ни двор и цял ден подскачаме като луди .Няма такова разбирателство.Разходките са нещото което може би най-много изпълва свободното ми време.Обожавам да посещавам места на които досега не съм бил ,а ако ми хареса се връщам задължително.Просто хващам автобус за София,Тетевен или пък където другаде дойде и стига да има познат в дадения град или местност прекарвам известно време там.Общо взето пътешествията са голяма тръпка за мен.Напоследък един приятел ме запалва по бокса,наистина понякога е нужно да изпуснеш парата и да поблъскаш малко крушата.И това е общо взето .Както вче казах или не съм май ,обичам много да дърдоря и с едно просто изречение трудно ще се мине
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Joacim.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Joacim....   Joacim.... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Joacim....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Metal-Music :: Всичко друго :: Представете се-
Идете на: