Metal-Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Нека се обединят всички хора слушащи тази музика!!Нека заедно споделяме мнения и опознаем средата в която сме!! Гласувайте за форума !!!Тук!!!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Несебърското говедо Иван :D

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
grind-noisecore

grind-noisecore


Брой мнения : 24
Join date : 03.06.2010
Age : 42
Местожителство : несебър

Несебърското говедо Иван :D Empty
ПисанеЗаглавие: Несебърското говедо Иван :D   Несебърското говедо Иван :D I_icon_minitimeЧет Юни 03, 2010 5:49 pm

здравейте! та значи аз съм Иван, но който както иска да ме нарича, нямам претенции. на 28 години съм и съм от най-загубения град в България несебър който ненавиждам и се надявам скоро да стана президент и като взема власта и ще го изтрия от лицето на земята. Very Happy:D:D
така и не пораснах и въпреки че съм на 28 на акъл си останах на тли и половина.
хобитата ми са. музиката, свиря в 3 банди, а ако не ми мине котка път скоро ще има и четвърта. освен това съм любител компютърджия и като съм си в нас по цял ден стоя пред тоя добитък компютъра.
иначе освен всичко това обичам новите запознанства, а ако са със мацки още по яко. Smile много ценя приятелството и за приятел и в ада влизам.
не работя и не уча щото за учението като завърших средното и ме домързя да следвам, а за работата искам да бачкам но няма как да стане защото съм напълно сляп а в България хората като нас никой не ги зачита за 2 стотинки. въпреки че не виждам зрението не ме прави различен, от нищо не ми пука и не се считам за по-малко от останалите.
като музика слушам.
ска, пънк, ой, хардкор, хейткор, rac, кръст, powerviolence, фасткор, грайндкор, нойскор, малко харш нойс, траш метъл, с него израснах и траша ми е много в сърцето особено суровия траш от едно време, дет метъл, също много любим стил, но пак едновремешните банди, блек метъл, малко готик метъл, дуум метъл и спиид метъл. фен съм като цяло на олдскул звученето и не приемам съвременните изгъзици.
ами спирам засега да пиша, а който иска да знае повече за мен да пише а аз с радост ще отговоря. Smile
Върнете се в началото Go down
Griftefrid

Griftefrid


Брой мнения : 29
Join date : 20.03.2010
Age : 40
Местожителство : \m/etalgaria

Несебърското говедо Иван :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Несебърското говедо Иван :D   Несебърското говедо Иван :D I_icon_minitimeПон Юли 05, 2010 10:34 pm

grind-noisecore написа:
освен това съм любител компютърджия и като съм си в нас по цял ден стоя пред тоя добитък компютъра.
Не си единствен, споко... Laughing Laughing

grind-noisecore написа:
обичам новите запознанства, а ако са със мацки още по яко. Smile
А още по-яко е ако са метълки. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://dark-date.net/profile.php?user=Souldrainer
 
Несебърското говедо Иван :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Metal-Music :: Всичко друго :: Представете се-
Идете на: