Metal-Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Нека се обединят всички хора слушащи тази музика!!Нека заедно споделяме мнения и опознаем средата в която сме!! Гласувайте за форума !!!Тук!!!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Machine head

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Vortex
Admin
Vortex


Брой мнения : 74
Join date : 04.03.2010
Age : 31
Местожителство : София

Machine head Empty
ПисанеЗаглавие: Machine head   Machine head I_icon_minitimeСъб Мар 06, 2010 1:38 am

Всички си знаем групата, така че нямат нужда от представяне.Кажете впечатления за групата и дали сте били на концерт?Какво ви впечатлява в групата и кое ви хареса в нея Smile
Върнете се в началото Go down
https://metal-music.bulgarianforum.net
А сега накъде?

А сега накъде?


Брой мнения : 7
Join date : 30.03.2010

Machine head Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Machine head   Machine head I_icon_minitimeСря Мар 31, 2010 1:07 am

Не знам за вас, но за мен Machine Head са меко казано богове. Въпреки, че слушам адски разнообразна музика, доста често ми се приисква да си пусна поне една тяхна песен. Флин вади страшния глас и няма как да не се спомене, че и китарите са страхотни. Останалите допринасят за съвсем завършеното йм звучене. Нямам си на идея, просто ме радват.
Върнете се в началото Go down
desolation_song

desolation_song


Брой мнения : 33
Join date : 03.04.2010
Age : 30
Местожителство : Козлодуй

Machine head Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Machine head   Machine head I_icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:33 pm

Доста смело е да правиш кавър на Maiden, но определено MH са на първо място за мен в това отношение. И като цяло групата се справя страхотно. Време им е да наминат и през България(а защо не и да представят нов албум, минаха 2 години от The Blackening) : )
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/desolation_song
Dyomaeth

Dyomaeth


Брой мнения : 13
Join date : 17.04.2010
Age : 32
Местожителство : Смолян

Machine head Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Machine head   Machine head I_icon_minitimeСъб Апр 17, 2010 11:29 pm

Издразних се на изцепката им Supercharger но оттам насам са само по правия път. Махнаха си русите бодлички от главите, свалиха оранжевите гащеризони и направиха 2 много солидни МЕТЪЛ албума! Любима песен -Halo, с тоя култов клип!
Върнете се в началото Go down
grind-noisecore

grind-noisecore


Брой мнения : 24
Join date : 03.06.2010
Age : 42
Местожителство : несебър

Machine head Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Machine head   Machine head I_icon_minitimeЧет Юни 03, 2010 6:07 pm

с риск форумци да ме намразите ще кажа само едно и то е че групата няма нищо общо с траш метъла. а що се отнася до това дали са добри, в това спор няма и не го отричам че бандата се справя отлично, въпреки че някакси на мен ми звучат много съвременно и не мога да ги слушам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Machine head Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Machine head   Machine head I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Machine head
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Metal-Music :: Метъл музика :: Thrash metal-
Идете на: